Request / Response
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "abea71" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8" |
| accept-language | "en-US,en;q=0.5" |
| cookie | "PHPSESSID=6f2c6d3039141c6cd149834e1886a9e3" |
| forwarded | "for=84.17.60.236; proto=http; host=asin.olasoft.net" |
| host | "asin.olasoft.net" |
| remote-ip | "84.17.60.236" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/78.0.3904.108 Safari/537.36" |
| x-forwarded-for | "84.17.60.236" |
| x-forwarded-port | "80" |
| x-forwarded-proto | "http" |
| x-iplb-unique-id | "54113CEC:9E5E_D5BA2128:0050_69EA96BF_1B6FD4:7BE1F" |
| x-ovhrequest-id | "44a978062ee77e7ff77ed7a9ceae1cbd" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
| x-remote-ip | "84.17.60.236" |
| x-remote-port | "40542" |
| x-remote-proto | "http" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Thu, 23 Apr 2026 22:01:36 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20http%3A%2F%2Fasin.olasoft.net%2Fsito%2Fwp-includes%2Fwlwmanifest.xml%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Folasoftnka%2Fasin%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:128" |
| x-debug-token | "bf2d66" |
| x-debug-token-link | "http://asin.olasoft.net/_profiler/b399f9" |
| x-previous-debug-token | "b399f9" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "6f2c6d3039141c6cd149834e1886a9e3" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "79370a8527952d537d2bce219a1e7ba8" |
| DATABASE_URL | "mysql://asin:SVkqbdHJpRG8zEx@sf111235-001.eu.clouddb.ovh.net:35453/asin" |
| MAILER_DSN | "smtp://thantan@olasoft.net:F9AeQ8zvLdr4QJR5@ssl0.ovh.net:465" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster111" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/olasoftnka/asin/public" |
| ENVIRONMENT | "development" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "0" |
| GEOIP_CITY | "Paris" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "FR" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "France" |
| GEOIP_DMA_CODE | "0" |
| GEOIP_LATITUDE | "48.832298" |
| GEOIP_LONGITUDE | "2.407500" |
| GEOIP_REGION | "A8" |
| HTTP_ACCEPT | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en-US,en;q=0.5" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=6f2c6d3039141c6cd149834e1886a9e3" |
| HTTP_FORWARDED | "for=84.17.60.236; proto=http; host=asin.olasoft.net" |
| HTTP_HOST | "asin.olasoft.net" |
| HTTP_REMOTE_IP | "84.17.60.236" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/78.0.3904.108 Safari/537.36" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "84.17.60.236" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "80" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "http" |
| HTTP_X_IPLB_UNIQUE_ID | "54113CEC:9E5E_D5BA2128:0050_69EA96BF_1B6FD4:7BE1F" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "44a978062ee77e7ff77ed7a9ceae1cbd" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| HTTP_X_REMOTE_IP | "84.17.60.236" |
| HTTP_X_REMOTE_PORT | "40542" |
| HTTP_X_REMOTE_PROTO | "http" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/sito/wp-includes/wlwmanifest.xml" |
| REMOTE_ADDR | "84.17.60.236" |
| REMOTE_PORT | "65426" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1776981696 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1776981696.1103 |
| REQUEST_URI | "/sito/wp-includes/wlwmanifest.xml" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/olasoftnka/asin/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SCRIPT_URI | "http://asin.olasoft.net/sito/wp-includes/wlwmanifest.xml" |
| SCRIPT_URL | "/sito/wp-includes/wlwmanifest.xml" |
| SERVER_ADDR | "10.111.40.2" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@asin.olasoft.net" |
| SERVER_NAME | "asin.olasoft.net" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,MAILER_DSN" |
| UNIQUE_ID | "aeqWwKWk73eLpruKL@-D9AAAAWM" |
| USER | "olasoftnka" |
| argc | 0 |
| argv | [] |