ErrorController
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| file | "app/config/parameters.yml" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "text/plain,text/html,application/xhtml+xml,application/xml" |
| accept-encoding | "gzip,deflate" |
| forwarded | "for=144.76.32.117; proto=http; host=asin.olasoft.net" |
| host | "asin.olasoft.net" |
| remote-ip | "144.76.32.117" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (compatible; SERankingBacklinksBot/1.0; +https://seranking.com/backlinks-crawler)" |
| x-forwarded-for | "144.76.32.117" |
| x-forwarded-port | "80" |
| x-forwarded-proto | "http" |
| x-iplb-unique-id | "904C2075:77CA_D5BA2128:0050_69E6A981_347251:1C0E17" |
| x-ovhrequest-id | "781fb2e24ce5943797947d6abf6ddecb" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
| x-remote-ip | "144.76.32.117" |
| x-remote-port | "30666" |
| x-remote-proto | "http" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 20 Apr 2026 22:32:34 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20http%3A%2F%2Fasin.olasoft.net%2Fapp_dev.php%2F_profiler%2Fopen%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Folasoftnka%2Fasin%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:128" |
| x-debug-token | "882155" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "79370a8527952d537d2bce219a1e7ba8" |
| DATABASE_URL | "mysql://asin:SVkqbdHJpRG8zEx@sf111235-001.eu.clouddb.ovh.net:35453/asin" |
| MAILER_DSN | "smtp://thantan@olasoft.net:F9AeQ8zvLdr4QJR5@ssl0.ovh.net:465" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster111" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/olasoftnka/asin/public" |
| ENVIRONMENT | "development" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "0" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "DE" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "Germany" |
| GEOIP_DMA_CODE | "0" |
| GEOIP_LATITUDE | "51.299301" |
| GEOIP_LONGITUDE | "9.491000" |
| HTTP_ACCEPT | "text/plain,text/html,application/xhtml+xml,application/xml" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip,deflate" |
| HTTP_FORWARDED | "for=144.76.32.117; proto=http; host=asin.olasoft.net" |
| HTTP_HOST | "asin.olasoft.net" |
| HTTP_REMOTE_IP | "144.76.32.117" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (compatible; SERankingBacklinksBot/1.0; +https://seranking.com/backlinks-crawler)" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "144.76.32.117" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "80" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "http" |
| HTTP_X_IPLB_UNIQUE_ID | "904C2075:77CA_D5BA2128:0050_69E6A981_347251:1C0E17" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "781fb2e24ce5943797947d6abf6ddecb" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| HTTP_X_REMOTE_IP | "144.76.32.117" |
| HTTP_X_REMOTE_PORT | "30666" |
| HTTP_X_REMOTE_PROTO | "http" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "file=app/config/parameters.yml" |
| REDIRECT_QUERY_STRING | "file=app/config/parameters.yml" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/app_dev.php/_profiler/open" |
| REMOTE_ADDR | "144.76.32.117" |
| REMOTE_PORT | "34268" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1776724353 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1776724353.9504 |
| REQUEST_URI | "/app_dev.php/_profiler/open?file=app/config/parameters.yml" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/olasoftnka/asin/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SCRIPT_URI | "http://asin.olasoft.net/app_dev.php/_profiler/open" |
| SCRIPT_URL | "/app_dev.php/_profiler/open" |
| SERVER_ADDR | "10.111.40.2" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@asin.olasoft.net" |
| SERVER_NAME | "asin.olasoft.net" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,MAILER_DSN" |
| UNIQUE_ID | "aeapgZHGwi7JQzd9vhkcEAAABSg" |
| USER | "olasoftnka" |
| argc | 1 |
| argv | [
"file=app/config/parameters.yml"
] |
Parent Request
Return to parent request (token = 3adad7)
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "5f7f87" |