ErrorController
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept-encoding | "gzip,deflate" |
| forwarded | "for=100.30.115.13; proto=http; host=asin.olasoft.net" |
| host | "asin.olasoft.net" |
| remote-ip | "100.30.115.13" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_10_1) AppleWebKit/600.2.5 (KHTML, like Gecko) Version/8.0.2 Safari/600.2.5 (Gort)" |
| x-forwarded-for | "100.30.115.13" |
| x-forwarded-port | "80" |
| x-forwarded-proto | "http" |
| x-iplb-unique-id | "641E730D:DE51_D5BA2128:0050_69E801A3_23A425:2C2808" |
| x-ovhrequest-id | "909b971a3bec88a56d7399bc35bbf93b" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
| x-remote-ip | "100.30.115.13" |
| x-remote-port | "56913" |
| x-remote-proto | "http" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Tue, 21 Apr 2026 23:00:52 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20http%3A%2F%2Fasin.olasoft.net%2Frobots.txt%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Folasoftnka%2Fasin%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:128" |
| x-debug-token | "2027fe" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "79370a8527952d537d2bce219a1e7ba8" |
| DATABASE_URL | "mysql://asin:SVkqbdHJpRG8zEx@sf111235-001.eu.clouddb.ovh.net:35453/asin" |
| MAILER_DSN | "smtp://thantan@olasoft.net:F9AeQ8zvLdr4QJR5@ssl0.ovh.net:465" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster111" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/olasoftnka/asin/public" |
| ENVIRONMENT | "development" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "703" |
| GEOIP_CITY | "Ashburn" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "US" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "United States" |
| GEOIP_DMA_CODE | "511" |
| GEOIP_LATITUDE | "39.046902" |
| GEOIP_LONGITUDE | "-77.490303" |
| GEOIP_REGION | "VA" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip,deflate" |
| HTTP_FORWARDED | "for=100.30.115.13; proto=http; host=asin.olasoft.net" |
| HTTP_HOST | "asin.olasoft.net" |
| HTTP_REMOTE_IP | "100.30.115.13" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_10_1) AppleWebKit/600.2.5 (KHTML, like Gecko) Version/8.0.2 Safari/600.2.5 (Gort)" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "100.30.115.13" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "80" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "http" |
| HTTP_X_IPLB_UNIQUE_ID | "641E730D:DE51_D5BA2128:0050_69E801A3_23A425:2C2808" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "909b971a3bec88a56d7399bc35bbf93b" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| HTTP_X_REMOTE_IP | "100.30.115.13" |
| HTTP_X_REMOTE_PORT | "56913" |
| HTTP_X_REMOTE_PROTO | "http" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/robots.txt" |
| REMOTE_ADDR | "100.30.115.13" |
| REMOTE_PORT | "16196" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1776812452 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1776812452.0041 |
| REQUEST_URI | "/robots.txt" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/olasoftnka/asin/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SCRIPT_URI | "http://asin.olasoft.net/robots.txt" |
| SCRIPT_URL | "/robots.txt" |
| SERVER_ADDR | "10.111.40.2" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@asin.olasoft.net" |
| SERVER_NAME | "asin.olasoft.net" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,MAILER_DSN" |
| UNIQUE_ID | "aegBpJ3k7wUb7xaiX9PSFQAAAlc" |
| USER | "olasoftnka" |
| argc | 0 |
| argv | [] |
Parent Request
Return to parent request (token = 050bb0)
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "16150d" |